Razem zwyciężymy raka Mapa strony

Co warto wiedzieć. Rak tarczycy

Źródło wiarygodnych informacji, przygotowanych przez specjalistów na temat raka tarczycy.Zanim zachorowałam, rak kojarzył mi się z chemioterapią i ogromnym osłabieniem organizmu.

Diagnoza, którą usłyszałam była dla mnie szokiem: nowotwór tarczycy. Nie dawał żadnych niepokojących objawów a organ pracował zupełnie normalnie. W jego wykryciu pomogła mi intuicja i lekarz, który podczas badania piersi stwierdził, że przy okazji zerknie na tarczycę. Po otrzymaniu diagnozy przeczytałam setki artykułów o tego typu nowotworze. Z każdym słowem pogrążałam się w większej niepewności i smutku.

Nie znalazłam dobrego źródła informacji, którym dla Ciebie może stać się ten poradnik. Zaufałam lekarzom, poddałam się operacji, a później terapii jodem radioaktywnym. Z tą chorobą będę żyć już zawsze. Regularne badania, przyjmowanie leków to stały element mojej codzienności.

Bywa, że myślę o tym, co będzie gdy choroba wróci. Ale mam w sobie siłę. Wiem, że wygrałam z nią raz i dałabym radę pokonać ją znowu. Z pomocą specjalistów i źródłem wiarygodnych informacji będzie łatwiej.

Polecam poradnik, w którym przeczytacie jak pokonać chorobę i jak żyć po operacji.

Anna Wyszkoni
Piosenkarka


Bezpłatny poradnik "Co warto wiedzieć. Rak tarczycy" do pobrania na stronie Programu Edukacji Onkologicznej oraz aplikacji mobilnej ONKOTEKA.


Dołącz do nas na FacebookŻyj razem z nami, zaprzyjaźnij się, śledź najnowsze informacje...

Nasi partnerzy

Napisz do nas