Razem zwyciężymy raka Mapa strony
Tym przyciskiem przełączaj najważniejsze wiadomości
ONKOTEKA Razem zwyciężymy raka! PORADNIKI POMOC Nasze zrealizowane projekty
.+.
Mamy nową ładną stronę... Poleć nas znajomym ;)

Aktualności

Co warto wiedzieć. Niedokrwistość w chorobie nowotworowej.

Niedokrwistość towarzysząca nowotworom jest jednym z najczęstszych powikłań – występuje u około 30% chorych w chwili ustalenia rozpoznania oraz dotyczy przynajmniej 60% chorych poddawanych leczeniu.

Gdy nowotwór powraca. Poradnik dla osób z nawrotem choroby i ich bliskich.

Informacja o nawrocie choroby nowotworowej należy do najtrudniejszych, jakie możemy otrzymać. Poradnik zawiera wskazówki jak odnaleźć się w tej nowej, niezwykle trudnej sytuacji.

Co warto wiedzieć. Immunoterapia.

Poradnik przedstawia możliwe zastosowania immunoterapii, a dzięki jej odpowiedniemu wykorzystaniu zwiększenie szanse chorych.

Co warto wiedzieć. Rak szyjki macicy.

Praktyczny przewodnik wprowadzający kobiety w problematykę biologii raka szyjki macicy i działań skutecznie zmniejszających ryzyko zachorowania na ta chorobę.

Dlaczego działalność naszej fundacji jest tak ważna?

Podstawowym warunkiem wyleczenia osoby, która zachorowała na raka jest wczesne jego wykrycie.   Musi się zmienić nastawienie ludzi do tej choroby. Trzeba propagować na wszystkie możliwe sposoby konieczność prozdrowotnych zachowań oraz regularnych badań w grupach podwyższonego ryzyka.

Czytaj więcej

Korzyści ze współpracy z Fundacją

Fundacja "Tam i z Powrotem" jest otwarta dla każdego sponsora naszych programów i inicjatyw. W tym tak potrzebnym społecznym działaniu staramy się, aby każda złotówka przeznaczona na chorych trafiła właśnie tam, gdzie potrzebna jest najbardziej.

Czytaj więcej

Dołącz do nas na FacebookŻyj razem z nami, zaprzyjaźnij się, śledź najnowsze informacje...

Nasi partnerzy

Napisz do nas